firma

głębowski studio
Tomasz Głębowski

NIP: 773-233-76-07

REGON: 100913105

ul.Filtrowa 77/45
02-032 Warszawa

ul.Cekanowska 32
97-200 Tomaszów Mazowiecki

e-mail:
tomasz@glebowski.com
studio@glebowski.com

tel: 22 821 04 31
tel: +48 693 42 47 49

O nas

Głębowski Studio to pracownia architektury i designu założona w 2010 roku przez architekta Tomasza Głębowskiego.

Posiadamy własny styl, w którym skupiamy się na takich wartościach jak funkcjonalność, ekonomika, jakość oraz design. Architektura łączyć musi bowiem naukę ścisłą ze sztuką, które stanowić mają połączenie spójne. Projekty oraz Inwestorzy zawsze traktowani są przez nas indywidualnie. Niezależnie od wielkości inwestycji i etapu projektowania, wkładamy tyle samo uwagi w każde zlecenie, którym się zajmujemy. Dostosowujemy koszty do potrzeb oraz charakteru planowanej inwestycji, tak żeby przy każdym budżecie projekt nie ucierpiał na efekcie końcowym.

Doświadczenie oraz wiedzę zdobywamy od lat zarówno w kraju, jak i za granicą, co pozwala nam na zajmowanie się inwestycjami w sposób kompleksowy, od ogółu do szczegółu. Nowe projekty stanowią dla nas rodzaj wyzwania, dzięki któremu możemy się rozwijać i na bieżąco doskonalić swój warsztat. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi oraz godnymi zaufania architektami, biurami inżynierskimi i wykonawcami, którzy mogą nam zagwarantować zamierzony efekt końcowy zaplanowanych inwestycji.

 

Oferta

Oferujemy bardzo szeroki i kompleksowy zakres usług od małej architektury i designu, poprzez architekturę budynków, na założeniach urbanistycznych kończąc. W zakres naszych usług wchodzą: analizy chłonności, przygotowywanie opracowań WZ, inwentaryzacje, projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze, przetargowe, wnętrz, projekty mebli, plany i założenia urbanistyczne, a także nadzory autorskie nad budową.

Prowadząc projekt pełny, zajmujemy się także dokumentacją projektową i sprawami formalnymi, bierzemy udział w konsultacjach i koordynacjach, pomagamy w wyłonieniu wykonawców.

W zależności od potrzeb inwestycyjnych, oferujemy możliwość całościowego lub częściowego pakietu usług projektowych.

zespół

GŁÓWNY PROJEKTANT | WŁAŚCICIEL

mgr inż. arch. Tomasz Głębowski
uprawnienia budowlane bez ograniczen - MA/008/12

Architekt i designer, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej (dyplom 2006 r.) oraz uczelni Sint-Lucas-Hogeschool voor Wetenschap en Kunst w Gent w Belgii.
Od 2012 roku posiada uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń, członek Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów. Doświadczenie zawodowe nabywał w latach 2005-2006 w firmie SDA Architekci, natępnie latach 2007-2010 w pracowni architektonicznej Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o., z którą związany jest do dziś. Współtworzył takie obiekty jak: Galeria Warmińska w Olsztynie, Galeria Młociny oraz budynek wielofunkcyjny Plac Unii w Warszawie

W 2010 roku otworzył własne biuro projektowe Głębowski Studio, które ma w swoim dorobku m.in. nagrodzone prace takie jak: projekt Zagospodarowania Wyspy Spichrzów w Elblągu, projekt Centrum Gminy Lubochnia oraz kompleksu Shellter Hotel & Apartments (w trakcie realizacji).

PROJEKTANT

mgr inż. arch. Maja Kwiatek-Głębowska
uprawnienia budowlane bez ograniczeń - MA/037/19

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, studia na wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej oraz Chalmers University of Technology w Goteborgu w Szwecji. Dyplom magisterski obroniła na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej w 2015 roku.
Od 2012 związana z biurem projektowym “głębowski studio”. Współautorka realizowanego projektu Centrum Gminy Lubochnia oraz nagrodzonego projektu Zagospodarowania Wyspy Spichrzów w Elblągu oraz kompleksu Shellter Hotel & Apartments (w trakcie realizacji).

ASYSTENCI PROJEKTANTA

MGR INŻ. ARCH. KATARZYNA ŚLUSARCZYK

MGR INŻ. ARCH. ADRIAN WRZESIEŃ

MGR INŻ. ARCH. EMILIAN NAGIEL

MGR INŻ. ARCH. PAULINA MARZEC

WSPÓŁPRACA

MGR INŻ. ARCH. MAGDALENA PAWLAK
STUD. ARCH. MAŁGORZATA MALICKA
RAFAŁ KŁOS (wizualizacje)
PEAK Piotr Pietruczak (wizualizacje)
SRDN Models (makiety)

PROJEKTANCI BRANŻOWI

MGR INŻ. SŁAWOMIR ŻEBRACKI
MGR INŻ. ZBIGNIEW SKOPIŃSKI
MGR INŻ. KRZYSZTOF POPIOŁEK
PROel - MGR INŻ. MICHAŁ SZERLING
MPD - BIURO PROJEKTÓW SANITARNYCH