Kompleks hotelowo-apartamentowy

Projekt zabudowy hotelowo-apartamentowej w Rogowie
SHELLTER HOTEL & APARTMENTS

Shellter,
TLC INWEST Sp. z o.o. Sp.k.

Rogowo

2017

Projekt koncepcyjny
Projekt budowlany
Projekt wykonawczy

7,8 ha

w trakcie realizacji

ZESPÓŁ
arch. Tomasz Głębowski
arch. Maja Kwiatek-Głębowska
arch. Katarzyna Ślusarczyk-Skomiał
arch. Adrian Wrzesień
inż. arch. Emilian NagielSHELLTER HOTEL & APARTMENTS
PROJEKT ZABUDOWY HOTELOWO-APARTAMENTOWEJ W ROGOWIE

Projektując kompleks Shellter Hotel & Apartments w Rogowie, od samego początku największy nacisk kładliśmy na zachowanie naturalnego piękna tego miejsca. Dzięki temu powstała unikatowa architektura apartamentowo-willowa o najwyższym standardzie.
Inwestycja zlokalizowana jest na zalesionym terenie położonym między brzegiem morza, a jeziorem. Wszystkie obiekty są wpisane w istniejące ukształtowanie terenu i rozmieszczone w sposób zapewniający jak największą prywatność i komfort ich mieszkańcom.
Budynki stanowią proste formy, wykonane są z wysokiej klasy materiałów, a ich kolorystyka i wykończenia nawiązują do elementów otoczenia, takich jak sosny, trawy, wydmy. Architekturę obiektów tworzą przenikające się płaszczyzny, jednoczenie zapewniając funkcjonalne tarasy. Poprzez duże przeszklenia zieleń niemalże wchodzi do przestronnych wnętrz apartamentów, zdaje się być na wyciągnięcie ręki - wszystko po to, by wypoczywający mogli cały czas obcować z naturą. 
Cały kompleks posiada bardzo szeroki zakres usług - na terenie znajdują się apartamenty, hotel z zewnętrznym i wewnętrznym basenem oraz strefą spa & wellness, kawiarnie i restauracje. Dodatkowym atutem rekreacyjnym są zaprojektowane ścieżki spacerowe oraz bulwar wzdłuż wydm.
Połączenie architektury wysokiej klasy z miejscem o niezwykłych walorach przyrodniczych pozwoliło na stworzenie inwestycji wyjątkowej i niepowtarzalnej na polskim wybrzeżu.

 

Z radością informujemy, iż nasz projekt SHELLTER HOTEL & APARTMENTS otrzymał nagrodę w prestiżowym, międzynarodowym konkursie designu A’DESIGN AWARD & COMEPTITION:
Bronze A’Design Award Winner in Architecture, Building and Structure Design Category, 2018-2019
 
Jest to bardzo duże wyróżnienie, gdyż z pośród kilku tysięcy projektów, projekt Shellter uzyskał nie tylko nagrodę ale również tytuł Bronze A’Design Award Winner!

 

Niezwykle miło nam poinformować, iż kompleks Shellter otrzymał prestiżowy tutuł INWESTYCJA ROKU 2018!
Serdecznie zapraszamy na film prezentujący inwestycję Shellter Hotel & Apartments.
autor filmu - Robert Szaban

Zachęcamy równiez do odwiedzenia strony Shellter Hotel & Apartments!​